Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Odprta prenovljena spletna stran

0 Komentarji
1164
11 sep 2015

Spoštovani starši! Lepo pozdravljeni na novi podobi spletne strani. V sodelovanju s podjetjem Akta design smo izdelali redesign namenske spletne strani Vrtca Manka Golarja iz Gornje Radgone, kjer bomo predstavljali aktivnosti in napovedovali dogodke, ki se bodo odvijali v našem prostoru in približali naše dogajanje vsem staršem otrok, ki so v varstvu pri nas.. Pri izdelavi smo se trudili, da bi bila čim bolj pregledna in uporabnikom prijazna. Upamo, da boste ob prebiranju dobili vse tiste informacije, ki jih potrebujete.

Če imate še kakšno idejo ali pripombo, ki bo pripomogla k temu, da vam bo stran še bolje služila, nas lahko kontaktirate. Nekatere podstrani še niso dokončno urejene, zato vas vljudno prosimo za razumevanje.

Spletna stran deluje tudi na mobilnih napravah, kar omogoča preklapljanje med mobilnim in namiznim načinom. Med “Napoved dogodkov” in "Novice" si lahko ogledate naše objave. Vse komentarje pošljite na e-pošto Vrtca Manke Golarja.

5.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 13 februar 2017 15:00
akta design

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več