Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

​​ODLIČEN DOSEŽEK NA ŠPORTNIH IGRAH

0 Komentarji
217
24 jun 2022

V soboto, 11.6.2022 so v Moravskih Toplicah potekale VI. Športne igre v organizaciji Skupnosti vrtec Slovenije, na katerih  so sodelovali zaposleni iz različnih vrtcev širom Slovenije. 

Tudi v našem vrtcu smo sestavili ekipo zaposlenih, spremljali pa so nas tudi naši zvesti navijači/ce. Igre smo vzeli zelo resno, saj smo se nanje kondicijsko pripravljali že celo leto preko projekta Promocija zdravja na delovnem mestu, v sklopu katerega je vrtec organiziral telovadbo in druge oblike gibanja za zaposlene.

Na igrah smo dosegli odlične rezultate – 1. mesto v igri hitrost, ter 3. mesto skupno v vseh igrah. Ponosno smo prejeli medalje in velik pokal, ki nam bo spodbuda za naslednje igre, ki bodo organizirane spet čez dve leti. Naš cilj je seveda 1. mesto v skupni razvrstitvi.

Dokazali smo, da nas Skupni koraki vodijo k odličnosti, dobro ime vrtca pa ponesli po vsej Sloveniji.

0.0
Zadnja posodobitev: 24 junij, 2022
Moravske Toplice športne igre

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več