Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

OBVESTILO - ZAPRTE BODO VSE ENOTE VRTCA MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA

0 Komentarji
48
15 mar 2020

OBVESTILO

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: OBVESTILO O PREKLICU NUJNEGA VARSTVA OTROK OBVESTILO O IZREDNIH RAZMERAH - ZAPRTJE VRTCA Obvestilo staršem - koronavirus Sodelovanje z likovnim društvom Gornja Radgona ZGODNJE JUTRANJE URE V PRAZNIČNEM DECEMBRU ENOTE K2 Poskočni muzikanti in Pikapolonica na obisku v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona PRIKAZ SODELOVANJA Z DISPEČERJI, REŠEVALCI IN GASILCI V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA, ENOTA ČR Otroci enote Črešnjevci na državnem srečanju otroških plesnih skupin Obisk tetke JESENI in palčka POHAJALČKA v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona, Enota K4 FIT KOLESARJENJE – OTROCI, STARŠI IN ZAPOSLENI VRTCA KOLESARIMO SKUPAJ
koronavirus zaprtje enot

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več