Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Obvestilo - zaprte bodo vse enote Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona

0 Komentarji
411
15 mar 2020

OBVESTILO

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Nujno obvestilo NIJZ Virtualna praznična zgodba Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona PRIKAZ SODELOVANJA Z GASILCI GASILSKEGA DRUŠTVA GORNJA RADGONA V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA Naša občina Gornja Radgona praznuje 26. občinski praznik Obvestilo o rednem letnem vpisu predšolskih otrok Obvestilo o preklicu nujnega varstva otrok Obvestilo o izrednih razmerah - ZAPRTJE VRTCA Obvestilo staršem - koronavirus Sodelovanje z likovnim društvom Gornja Radgona Poskočni muzikanti in Pikapolonica na obisku v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona
koronavirus zaprtje enot

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več