Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Obvestilo o rednem letnem vpisu predšolskih otrok

0 Komentarji
215
07 apr 2020

Redni letni vpis predšolskih otrok, se zaradi izrednih razmer, podaljša do 10.4.2020

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: REDNI LETNI VPIS PREDŠOLSKIH OTROK ZA ŠOLSKO LETO 2021/22 Obvestilo o preklicu nujnega varstva otrok Obvestilo - zaprte bodo vse enote Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Obvestilo o izrednih razmerah - ZAPRTJE VRTCA Obvestilo staršem - koronavirus Redni letni vpis predšolskih otrok za šolsko leto 2020/21 GLASUJTE ZA PLES PIKAPOKA NAŠIH OTROK POSEBEN DOGODEK V TEDNU OTROKA Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka Vabilo na predavanje Otrok in digitalna tehnologija
podaljšan rok redni letni vpis

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več