Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Obvestilo o preklicu nujnega varstva otrok

0 Komentarji
286
15 mar 2020

Spoštovani starši!

V obdobju razglašene epidemije koronavirusa v Republiki Sloveniji vas obveščamo o novi odločitvi Vlade Republike Slovenije za področje vzgoje in izobraževanja – ORGANIZIRANJE NUJNEGA VARSTVA OTROK JE ODPOVEDANO.

Za več informacij si preberite okrožnico:

PREKLIC NUJNEGA VARSTVA

Srečno in zdravo!

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: REDNI LETNI VPIS PREDŠOLSKIH OTROK ZA ŠOLSKO LETO 2021/22 Obvestilo o rednem letnem vpisu predšolskih otrok Obvestilo - zaprte bodo vse enote Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Obvestilo o izrednih razmerah - ZAPRTJE VRTCA Obvestilo staršem - koronavirus Redni letni vpis predšolskih otrok za šolsko leto 2020/21 GLASUJTE ZA PLES PIKAPOKA NAŠIH OTROK POSEBEN DOGODEK V TEDNU OTROKA Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka Vabilo na predavanje Otrok in digitalna tehnologija
koronavirus preklic nujnega varstva

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več