Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

OBVESTILO O IZREDNIH RAZMERAH - ZAPRTJE VRTCA

0 Komentarji
45
13 mar 2020

                                                                                                                                           OBVESTILO

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: OBVESTILO O PREKLICU NUJNEGA VARSTVA OTROK OBVESTILO - ZAPRTE BODO VSE ENOTE VRTCA MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA Obvestilo staršem - koronavirus FIT KOLESARJENJE – OTROCI, STARŠI IN ZAPOSLENI VRTCA KOLESARIMO SKUPAJ OKOLJSKI PREGLED VRTCA V OKVIRU PROGRAMA EKOŠOLA NA OBMOČNI REVIJI NASTOPILI DVE FOLKLORNI SKUPINI NAŠEGA VRTCA Obvestilo za dežurstvo Obvestilo o imenovanje pooblaščene osebe za varstvo osebnih podatkov Nastop ​vokalne skupine Violinke z instrumentalisti Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Srebrno priznanje za otroško folklorno skupino vrtca
koronavirus Zaprtje vrtca

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več