Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Obvestilo o izrednih razmerah - ZAPRTJE VRTCA

0 Komentarji
457
13 mar 2020

                                                                                                                                           OBVESTILO

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: PREDSTAVITEV VRTCA NA SEJMU ALTERMED V CELJU V NARAVNEM OKOLJU VRTCA Nujno obvestilo NIJZ Virtualna praznična zgodba Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Obvestilo o rednem letnem vpisu predšolskih otrok Obvestilo o preklicu nujnega varstva otrok Obvestilo - zaprte bodo vse enote Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Obvestilo staršem - koronavirus FIT KOLESARJENJE – OTROCI, STARŠI IN ZAPOSLENI VRTCA KOLESARIMO SKUPAJ OKOLJSKI PREGLED VRTCA V OKVIRU PROGRAMA EKOŠOLA
koronavirus Zaprtje vrtca

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več