Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Obvestilo o izrednih razmerah - ZAPRTJE VRTCA

0 Komentarji
577
13 mar 2020

                                                                                                                                           OBVESTILO

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: ​Sodelovanje vrtca s sejmom AGRA ​»Akcijo Deželak Junak podpiramo tudi zaposleni Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona.« ​PLESNA SKUPINA VRTCA NA REGIJSKEM SREČANJU OTROŠKIH PLESNIH SKUPIN – PLESNE VIZIJE 2023 ​OBVESTILO O OBJAVI RAZPISA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA RAVNATELJA/RAVNATELJICE ​STROKOVNE DELAVKE NAŠEGA VRTCA PREJELE PRIZNANJA DRUŠTVA PEDAGOGOV DR. ANTONA TRSTENJAKA ​Jesen je potrkala tudi na vrata vrtca PREDSTAVITEV VRTCA NA SEJMU ALTERMED V CELJU V NARAVNEM OKOLJU VRTCA Nujno obvestilo NIJZ Virtualna praznična zgodba Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona
koronavirus Zaprtje vrtca

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več