Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Obvestilo o imenovanje pooblaščene osebe za varstvo osebnih podatkov

0 Komentarji
289
30 avg 2018

Vrtec Manka Golarja Gornja Radgona je skladno z določili 37. člena Uredbe (EU) 2016/679 (GDPR) za pooblaščeno osebo za varstvo osebnih podatkov imenoval Primoža OBREHTA, univ.dipl.prav., zaposlenega na delovnem mestu pravnika v podjetju Center za pravno pomoč d.o.o., Rimska ulica 4, 2310 Slovenska Bistrica, ki je dosegljiv preko elektronske pošte primoz@czpp.si in telefonske številke: 08 205 96 04.


0.0
Zadnja posodobitev: etrtek 30 avgust 2018 15:16
Sorodne Novice: Obvestilo o rednem letnem vpisu predšolskih otrok Obvestilo o preklicu nujnega varstva otrok Obvestilo - zaprte bodo vse enote Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Obvestilo o izrednih razmerah - ZAPRTJE VRTCA Obvestilo staršem - koronavirus POSEBEN DOGODEK V TEDNU OTROKA Obvestilo za dežurstvo INFORMACIJE O OBDELAVI OSEBNIH PODATKOV ZA POSAMEZNIKE OBVESTILO: Igralne urice za novince v Gornji Radgoni Obvestilo
pooblaščena oseba varstvo osebnih podatkov

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več