Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

OBVESTILO: Igralne urice za novince v Gornji Radgoni

0 Komentarji
622
09 mar 2018

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu februarju Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka Igralne urice za dojenčke v novembru odpadejo Igralne urice za dojenčke v oktobru Cicibanove igralne urice v tednu otroka 4. Likovna kolonija v parku v Gornji Radgoni Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu aprilu IGRALNE URICE V ENOTI NEGOVA Vabilo na igralne urice za dojenčke v februarju 2018 Vabilo na igralne urice za dojenčke v januarju 2018
igralne urice novinci vrtec

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več