Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Obiskali smo gasilce

0 Komentarji
791
23 okt 2017

OBISKALI SMO GASILCE

Ker je oktober mesec požarne varnosti, smo otroci najstarejših dveh skupin obiskali gasilce na Negovi. Ob prihodu sta nas prijazno sprejela gasilca g. Matej Karlo in g. Ivan Ivanek. To sta oče in dedek otrok, ki obiskujejo naš vrtec. Torej se lahko tudi tokrat pohvalimo z medgeneracijskim sodelovanjem. Predstavila sta nam gasilsko vozilo, gasilsko opremo in pripomočke, v kakšen namen služijo, zakaj jih gasilci uporabljajo. Otroci so raziskovali, opazovali, nenehno spraševali in dobili na vsa vprašanja potrebne odgovore. V tem mesecu smo izvedli tudi evakuacijsko vajo in izvedli različne vsebine na temo.

Zapisala: Irena Domanjko Seršen, dipl. vzg.

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 23 oktober 2017 19:54
Sorodne Novice: Z vlakom radgonskih goric smo obiskali turistično kmetijo Roškar
gasilci gasilska oprama gasilski avto

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več