Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

OBISKALA NAS JE TETKA JESEN

0 Komentarji
745
01 okt 2017

OBISKALA NAS JE TETKA JESEN

Dne 25.9.2017 nas je v enoti Negova obiskala tetka jesen. Najprej je obiskala otroke iz oddelka 1-3 let in iz oddelka 2-3 let. Otroke je presenetila s polno košaro jesenskih dobrot. Otroci so si lahko ogledali in potipali lešnike, kostanjeve ježice, kostanje, storže, orehe, užitne gobe, sončnice, koruzo in grozdje, ki so ga lahko tudi okušali. S tetko je prišla tudi njena prijateljica veverica Muki, otroci so ji z veseljem zapeli pesmico. Tetka je otrokom prebrala kratko zgodbico o Neli in Cezarju, prijatelju, ki skupaj odkrivata skrivnosti jeseni. Od otrok se je poslovila s plakatom, kjer je bilo naslikano drevo, otroci so ugotovili, da mu manjka listje, zato so tetki obljubili, da ga bodo polepili z jesenskim listjem. Nato je obiskala otroke iz oddelka 3-5 let in iz oddelka 5-6 let. Predstavila jim je prijateljico veverico Muki in jim pokazala kaj vse sta za njih včeraj nabrali v gozdu in na polju. Otroci so radi prisluhnili zgodbi Velika repa in okušali grozdje iz vinograda. Tudi njim je pustila drevo, ki ga bodo oblepili z jesenskim listjem in plodovi. Ob koncu jim je obljubila, da jih spet obišče naslednje leto, ko bo k nam prišla jesen.


                            Zapisala: Jasmina Paldauf

0.0
Zadnja posodobitev: torek 17 oktober 2017 06:20
Sorodne Novice: Jesen prišla je spet k nam zares….v enoto Kocljeva 4 Tetka jesen na obisku v enoti Črešnjevci ​JESENSKE DOGODIVŠČINE NA IGRIŠČU Obisk tetke JESENI in palčka POHAJALČKA v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona, Enota K4 TETKA JESEN NA OBISKU Jesenski orientacijski pohod jasličnih oddelkov enote Kocljeva 2 Jesensko druženje ob peki kostanjev JESENSKO SREČANJE S STARŠI v oddelkih 1. starostnega obdobja enote K2
jesen Muki tetka jesen

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več