Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Obisk Žigove mame - medicinske sestre pri nas v vrtcu

0 Komentarji
673
06 okt 2016

…NAJ BO TEDEN OTROKA TAKŠEN, KOT SI GA SAMI ŽELIJO….

 S tem namenov je starejša oddelka Enote Negova  obiskala medicinska sestra Žigova mama Bogdana,  ki nas s svojim obiskom zelo razveselila. Pogovarjali smo se o obisku pri zdravniku. Otroci so že veliko vedeli, še več pa spoznali prav danes. Mamica nam je prav v ta namen izdelala plakat dela medicinske sestre, kajti le tako so si otroci njen delavnik lažje predstavljali.  Otroci so imeli možnost igre skupaj z medicinsko sestro » obisk pri zdravniku«, kar je bilo zelo zabavno in poučno. Prav v ta namen nam je poklonila otroški zdravniški kovček. Le tako je naš kotiček zdravnik dobil dopolnitev.

Zapisala: Irena Domanjko Seršen, dipl. vzg.

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 13 februar 2017 15:29
Sorodne Novice: TETKA JESEN NA OBISKU Vabilo na razstavo fotografij "Počutje v vrtcu in "Počutje v mestu" Celoletna vsebina -Zdravje v vrtcu ZANIMIV OBISK V ENOTI NEGOVA Obiskali smo gasilce OBISKALA NAS JE TETKA JESEN Obisk policista Simona Šipka v naši Enoti Z vlakom radgonskih goric smo obiskali turistično kmetijo Roškar Bansi v Vrtcu Manka Golarja Obisk podjetja Saubermacher
medicinska sestra zdravje plakat igra

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več