Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Obisk Žigove mame - medicinske sestre pri nas v vrtcu

0 Komentarji
877
06 okt 2016

…NAJ BO TEDEN OTROKA TAKŠEN, KOT SI GA SAMI ŽELIJO….

 S tem namenov je starejša oddelka Enote Negova  obiskala medicinska sestra Žigova mama Bogdana,  ki nas s svojim obiskom zelo razveselila. Pogovarjali smo se o obisku pri zdravniku. Otroci so že veliko vedeli, še več pa spoznali prav danes. Mamica nam je prav v ta namen izdelala plakat dela medicinske sestre, kajti le tako so si otroci njen delavnik lažje predstavljali.  Otroci so imeli možnost igre skupaj z medicinsko sestro » obisk pri zdravniku«, kar je bilo zelo zabavno in poučno. Prav v ta namen nam je poklonila otroški zdravniški kovček. Le tako je naš kotiček zdravnik dobil dopolnitev.

Zapisala: Irena Domanjko Seršen, dipl. vzg.

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 13 februar 2017 15:29
Sorodne Novice: Tetka jesen na obisku v enoti Črešnjevci Slovenski kulturni praznik v vrtcu Obisk polarne dežele na Meleh Obisk Polarne dežele Poskočni muzikanti in Pikapolonica na obisku v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona PRIKAZ SODELOVANJA Z DISPEČERJI, REŠEVALCI IN GASILCI V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA, ENOTA ČR Obisk tetke JESENI in palčka POHAJALČKA v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona, Enota K4 TETKA JESEN NA OBISKU Vabilo na razstavo fotografij "Počutje v vrtcu in "Počutje v mestu" Celoletna vsebina -Zdravje v vrtcu
igra medicinska sestra plakat zdravje

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več