Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

​Obisk mladih kuharjev v vrtcu

0 Komentarji
118
03 avg 2022

V letošnjem poletju preživljamo čas ob temi Lonček, kuhaj. V sklopu tega smo izvedli veliko zanimivih dejavnosti, kot so: likovno ustvarjanje, priprava sadno zelenjavnih napitkov, poslušanje pravljic, gibalnih dejavnosti na prostem, zbiranje starih receptov, oblikovanje knjižice receptov in pripravljanje jedi po le-teh. Kot največja zanimivost za otroke je bil obisk Alexa in Tima, zmagovalca četrte sezone  Malega šefa Slovenije. Skupaj z otroki sta pripravila dva sveža namaza, tunin in avokadov. Po kuharskem šovu sta preživela nekaj časa še v vrtcu, v družbi otrok. Skupaj so se igrali v igralnici, na igrišču, pojedli kosilo in na koncu sta otrokom pred počitkom prebrala pravljico. Tako kot za otroke je tudi za njiju bil to poseben dan.

Zapisali:

Tanja Krajnc, dipl. vzg.

Ksenja Karlo, dipl. vzg.


0.0
Zadnja posodobitev: 03 avgust, 2022
Sorodne Novice: ​TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA PODNEBNI DAN V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA ​32. CICIBANOV DAN V VRTCU MANKA GOLARJA OBISK REGIJSKEGA EKO KOORDINATORJA V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA EKO PUSTOVANJE V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA PRIKAZ SODELOVANJA Z GASILCI GASILSKEGA DRUŠTVA GORNJA RADGONA V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA Slovenski kulturni praznik v vrtcu Poskočni muzikanti in Pikapolonica na obisku v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona PRIKAZ SODELOVANJA Z DISPEČERJI, REŠEVALCI IN GASILCI V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA, ENOTA ČR Obisk tetke JESENI in palčka POHAJALČKA v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona, Enota K4
Mali šef Slovenija poletje tema Lonček kuhaj

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več