Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Obisk Dedka Mraza

0 Komentarji
224
21 dec 2021

Letos je obisk Dedka Mraza potekal malo drugače, saj sta ga spremljala palčka in Babica Zima. Po oknu "tok-tok"  in s ščepcem otroškega veselja, so palčki komaj pritovorili njegova darila. Pred prihodom Dedka Mraza so si otroci ogledali virtualno pravljico, ki jo najdete na tej povezavi Pravljica Dedka Mraza.

0.0
Zadnja posodobitev: 22 december, 2021
Sorodne Novice: ​Obisk mladih kuharjev v vrtcu OBISK REGIJSKEGA EKO KOORDINATORJA V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA Obisk nogometaša ob svetovnem dnevu športa (31. 5. 2021) Tetka jesen na obisku v enoti Črešnjevci Obisk polarne dežele na Meleh Obisk Polarne dežele Poskočni muzikanti in Pikapolonica na obisku v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona Obisk tetke JESENI in palčka POHAJALČKA v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona, Enota K4 TETKA JESEN NA OBISKU ZANIMIV OBISK V ENOTI NEGOVA
Babica Zima dedek Mraz palčki pravljica

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več