Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

​OB ZVOKIH TAMBURIC

0 Komentarji
88
24 nov 2022

Strokovne delavke želimo v letošnjem šolskem letu otrokom med drugim približati tradicijo naših krajev. Tako smo poleg spoznavanja lokalno pridelane hrane v sklopu dejavnosti za Tradicionalni slovenski zajtrk povabili k nam tamburaše Bosi, iz Sv. Jurija ob Ščavnici. Le-ti so nam predstavili svoje instrumente in zaigrali nekaj otroških ljudskih pesmi ter še nekaj njihovih avtorskih. Otroci so se jim pridružili s pripevanjem, z igranjem na ropotuljice in na koncu še rajanjem ob veselih in poskočnih skladbah.

Zapisala: Tonja Stanek, dipl. vzg.

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: ​OBELEŽITEV SLOVENSKEGA KULTURNEGA PRAZNIKA ​Obisk mladih kuharjev v vrtcu
ljudske pesmi tamburaši tradicija

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več