Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Nastop ​vokalne skupine Violinke z instrumentalisti Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona

0 Komentarji
597
23 maj 2018

Vokalna skupina Violinke z instrumentalisti Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona je nastopila na 10. Kulturnem dnevu slovenskih vrtcev, ki je bil 12.5.2018 v Lendavi.

Na spodnji povezavi si lahko ogledate celotno prireditev.

https://www.youtube.com/watch?v=paU1MW9OWRE

0.0
Zadnja posodobitev: 23 maj, 2018
Sorodne Novice: ​32. CICIBANOV DAN V VRTCU MANKA GOLARJA PREDSTAVITEV VRTCA NA SEJMU ALTERMED V CELJU ​Sodelovanje s Komunalo Radgona in podjetjem Saubermacher OBISK REGIJSKEGA EKO KOORDINATORJA V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA V NARAVNEM OKOLJU VRTCA EKO PUSTOVANJE V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA Virtualna praznična zgodba Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona PRIKAZ SODELOVANJA Z GASILCI GASILSKEGA DRUŠTVA GORNJA RADGONA V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA Naša občina Gornja Radgona praznuje 26. občinski praznik Obvestilo - zaprte bodo vse enote Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona
Kulturn dan nastop Violinke

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več