Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Nastop folklorne skupine na območni reviji

0 Komentarji
1126
08 apr 2016

Folklorna skupina našega vrtca je v sredo, 6.4.2016 nastopila na območni reviji vrtčevskih folklornih skupin v Sv. Juriju ob Ščavnici, kar je označeno tudi na priznanju. (bronasto priznanje pomeni udeležba na območni reviji).Otroci so se odlično odrezali, kar je potrdila tudi strokovna spremljevalka Javnega sklada za kulturne dejavnosti Slovenije, gospa Nežka Lubej.

Vsem malim folklornikom iskreno čestitamo za njihov nastop, staršem pa zahvala za vso podporo – prevoz in spodbudo.

Tatjana, Marina, Sabina

0.0
Zadnja posodobitev: 13 februar, 2017
Sorodne Novice: NA OBMOČNI REVIJI NASTOPILI DVE FOLKLORNI SKUPINI NAŠEGA VRTCA Nastop ​vokalne skupine Violinke z instrumentalisti Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona NASTOP OTROŠKE FOLKLORNE SKUPINE UDELEŽBA NA OBMOČNI REVIJI PLESNIH SKUPIN Nastop otroške folklorne skupine na območni reviji
folklorna skupina območna revija

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več