Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

NAJMLAJŠI OTROCI OSVOJILI GLAVNO NAGRADO NATEČAJA CARTHAGO D.O.O.

0 Komentarji
289
01 mar 2023

Otroci oddelka 1-2 let, enote Kocljeva 2, z mentoricama Natašo Benko in Melani Antolin, so osvojili glavno nagrado natečaja podjetja Carthago d.o.o. Veselje otrok ob otvoritvi in prevzemu novega igrala (avtodoma) si lahko ogledate v mini reportaži na povezavi tukaj.

0.0
Zadnja posodobitev: 01 marec, 2023
Sorodne Novice: Otroci iz enote Črešnjevci ohranjajo tradicijo in sodelujejo z lokalnim vinogradnikom ​NATEČAJ CARTHAGO Otroci enote Črešnjevci na državnem srečanju otroških plesnih skupin FIT KOLESARJENJE – OTROCI, STARŠI IN ZAPOSLENI VRTCA KOLESARIMO SKUPAJ Otroci so zapeli Slakovo pesem Čebelice Spodbujanje čustvene inteligence pri otrocih Likovni natečaj "Bili smo in smo še danes-otroci" Čebelice so peli tudi otroci iz enote Črešnjevci Tradicionalni slovenski zajtrk tudi pri najmlajših - članek vzgojiteljice M. V. Ob Tradicionalnem slovenskem zajtrku so otroci zapeli pesem Čebelice
avtodom Carthago

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več