Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

NA OBMOČNI REVIJI NASTOPILI DVE FOLKLORNI SKUPINI NAŠEGA VRTCA

0 Komentarji
394
07 apr 2019

V šolskem letu 2018/2019 imamo v našem vrtcu dve otroški folklorni skupini, in sicer ena v enoti Negova, druga v enotah Kocljeva 2 in 4. V sredo, 27.3.2019 sta se obe skupini predstavili na območnem srečanju vrtčevskih folklornih skupin.

Otroci so se odlično odrezali, kar je potrdila tudi strokovna spremljevalka Javnega sklada za kulturne dejavnosti Slovenije, ga. Nežka Lubej.

Vsem malim folklornikom iskreno čestitamo za njihov nastop, staršem pa zahvala za vso podporo in spodbudo.

Mentorice folklornih skupin


0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: PREDSTAVITEV VRTCA NA SEJMU ALTERMED V CELJU V NARAVNEM OKOLJU VRTCA Virtualna praznična zgodba Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona ​Zaključno srečanje s starši v skupini 1–2 let v Enoti K2 ​SLOVENSKI PRAZNIK KULTURE V SKUPINI 5–6 LET Obvestilo - zaprte bodo vse enote Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Obvestilo o izrednih razmerah - ZAPRTJE VRTCA FIT KOLESARJENJE – OTROCI, STARŠI IN ZAPOSLENI VRTCA KOLESARIMO SKUPAJ OKOLJSKI PREGLED VRTCA V OKVIRU PROGRAMA EKOŠOLA Nastop ​vokalne skupine Violinke z instrumentalisti Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona
folklona skupina nastop srečanje

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več