Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

FESTIVAL INOVATIVNOSTI IN USTVARJALNOSTI

0 Komentarji
247
13 jun 2019

»NA KRILIH MLADOSTNE ENERGIJE IN USTVARJALNOSTI POVEZUJEMO PRETEKLOST S SEDANJOSTJO IN STOPAMO V PRIHODNOST.«

V mesecu aprilu smo v obogatitveni dejavnosti Likovna ustvarjalnica sodelovali na likovnem natečaju ustvarjalnosti in inovativnosti. Skozi likovno ustvarjalnost smo otroke ozaveščali in spodbujali za razvoj vrednot, ki krepijo domoljubje, aktivno državljanstvo, medgeneracijsko sodelovanje in usmerjenost v trajnostni razvoj.

Likovna dela mladih ustvarjalcev Mile, Lukasa, Amelie in Jureta pod mentorstvom Hermine Holer so bila izbrana za razstavo na grajskem dvorišču na Festivalu inovativnosti in ustvarjalnosti, dne 6.6.2019 v Murski Soboti, kjer je potekala prireditev ob 100 – letnici priključitve Prekmurja in združitve prekmurskih Slovencev z matičnim narodom.

Zapisala: Hermina Holer, dipl.vzg.
0.0
Zadnja posodobitev: petek 14 junij 2019 09:12
Sorodne Novice: UVRSTITEV NA FESTIVAL PIKA MIGA
Likovna ustvarjalnica Obogatitvena dejavnost ustvarjalnost

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več