Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Megatron gre po svetu

0 Komentarji
601
20 mar 2017

Megatron gre po svetu

Naši otroci Vrtca Gornja Radgona enota Negova oddelka 4-6 let, so s svojo slikanico Megatron gre po svetu, zmagali na natečaju Raziskujmo ustvarjalno in si s tem prislužili lepo nagrado. Velika zasluga in zahvala gre vzgojiteljicama Ireni Domanjko Seršen ter Romanci Rapold. Pravijo, da imajo vsi otroci nagon po ustvarjanju, a brez spodbude ni ničesar.  Otroci so z njuno pomočjo, spodbudo in podporo naredili zanimivo slikanico, ki govori o robotu Megatronu. Ta išče Robotolandijo, svojo deželo,  na svoji poti pa pridobi veliko prijateljev.  V slikanici so naši otroci pokazali, da premorejo veliko domišljije ter ustvarjalnosti,pravtakopa imajo pravo umetniško žilico, saj so risbice zelo nazorne. Domišljija pri otrocih nima meja in jim daje neomejeno svobodo, zato moramo otroke spodbujati, da znajo svojo domišljijo izraziti.

Tamara Bratuša, članica sveta staršev

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
natečaj robotek zmaga

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več