Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Medgeneracijsko srečanje v okviru interesne dejavnosti "Mali naravoslovec"

0 Komentarji
691
29 maj 2017

Dne 18.5.2017 ob 13.00 uri smo se z otroci, ki obiskujejo interesno dejavnost »Mali naravoslovci« odpravili v Dom starejših občanov Gornja Radgona. Tam so nas lepo sprejeli strokovni delavci in varovanci doma, pripravljene so imeli rože in zelišča ter posode kamor smo kasneje sadili. Še preden smo začeli nam je starejša gospa pokazala, da je našla štiri peresno deteljo, kar je simbol za srečo in tudi to, da smo se ta dan prijetno družili, je bila sreča. Skupaj smo posadili različna zelišča: timijan, meto in meliso v lončke. Po opravljenem delu so nas pogostili s sokom in rogljički. 

Odšli smo veseli in polni upanja, da se kmalu spet srečamo in družimo. 

Zapisala Jasmina Paldauf, dipl. vzg.


0.0
Zadnja posodobitev: 29 maj, 2017
Sorodne Novice: Srečanje članov projekta Hob's Adventure Erazmus+ v Estoniji POMURSKO SREČANJE PLESNIH SKUPIN: » MIGAM – GIBALNICA 2019« OKOLJSKI PREGLED VRTCA V OKVIRU PROGRAMA EKOŠOLA DEJAVNOSTI V TEDNU OTROKA DEJAVNOSTI V TEDNU OTROKA OD 1.10. - 5.10.2018 PROGRAM DEJAVNOSTI V TEDNU OTROKA OD 1.10. - 5.10.2018 PROGRAM DEJAVNOSTI V TEDNU MOBILNOSTI OD 17.9. - 21.9.2018 Program dejavnosti v tednu mobilnosti PREDSTAVITEV OBOGATITVENE DEJAVNOSTI "IGRAM SE Z LUTKO" DRŽAVNO SREČANJE LUTKOVNIH SKUPIN SLOVENIJE 2017
mali naravoslovec Medgeneracijsko srečanje

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več