Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Malčki so se podali na pravljični pohod

0 Komentarji
481
20 dec 2017

Ob izteku letošnjega leta smo v Vrtcu Manka Golarja v Gornji Radgoni, svoje že tradicionalne novoletne delavnice, tokrat zamenjali z novo obliko druženja, kjer smo poskrbeli za gibanje, pravljičnost in druženje. V okviru tega smo otroci, starši in zaposleni v vrtcu izvedli "Pravljični pohod", ki smo ga organizirali skupaj s podjetjem Kompas, udeležilo pa se ga je skoraj 500 oseb. 

Več preberite tukaj

0.0
Zadnja posodobitev: sreda 20 december 2017 08:04
Sorodne Novice: Radgonski malčki zmagali na natečaju Deluj eko - ohrani čebelo in smreko Jesenski orientacijski pohod jasličnih oddelkov enote Kocljeva 2 Malčki enote Negova, so veliki umetniki... Članek "Malčki so sporočili kakšno Muro želijo" ČAROVNICE NA POHODU Prvi pohod za Športni program Mali sonček
vrtec manka golarja

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več