Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Madagaskar v pravljici, glasbi in kulturi

0 Komentarji
260
16 dec 2019

Gospa Malala Tina Serban nam je v prazničnem decembru predstavila pravljico z naslovom »Madagaskar v pravljici, glasbi in kulturi«. Preko pripovedovanja, glasbe in petja je otrokom približala vrednote skupnega sodelovanja, dobrote, poguma in prijateljstva. Otroci so pravljico z zanimanjem poslušali, dojeli so sporočilo zgodbice, da je potrebna moč sodelovanja vsakega posameznika.


0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 16 december 2019 15:53
Madagaskar pravljica vrednote

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več