Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Likovni natečaj "Bili smo in smo še danes-otroci"

0 Komentarji
679
17 feb 2017

Likovni natečaj "Bili smo in smo še danes-otroci"

V okviru obogatitvene dejavnosti Likovna ustvarjalnica pod mentorstvom Hermine Holer, smo sodelovali na likovnem natečaju "Bili smo in smo še danes-otroci", ki ga je organiziral vrtec Beltinci. Likovni izdelek deklice Kiare Knuplež je bil izbran med tremi najboljšimi, zato je prejela nagrado. Na gradu Beltinci, kjer je potekala otvoritev razstave, so bili na ogled tudi drugi likovni izdelki otrok, ki so sodelovali na natečaju. Vrtec je prejel nagrado in zahvalo za sodelovanje.


0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Sodelovanje z likovnim društvom Gornja Radgona Priznanje in nagrada za sodelovanje na natečaju »Naravne in druge nesreče -Številka za klic v sili 1 Priznanja na likovnem natečaju »Raziskujemo senzoriko 2018« Radgonski malčki zmagali na natečaju Deluj eko - ohrani čebelo in smreko DOBITNIKI NATEČAJA PRITT Uspešno na natečajih
likovni natečaj nagrada

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več