Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

​JESENSKE DOGODIVŠČINE NA IGRIŠČU

0 Komentarji
171
11 okt 2020

JESENSKE DOGODIVŠČINE NA IGRIŠČU

Otroci nas lahko naučijo tri stvari;

biti srečen brez razloga,

biti vedno radoveden,

neutrudno se boriti za karkoli.

 

Paulo Coelho

 

V Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona je v TEDNU OTROKA bilo zelo pestro. Poleg ostalih dejavnosti, ki smo jih načrtovali za ta teden, smo čas popestrili še s peko kostanjev, ki smo jih zbrali skupaj s starši. Spekle ali skuhale so jih naše vzgojiteljice v dopoldanskem času, saj nam letos žal odpadajo popoldanska druženja s starši.

Ob tem smo izvedli še delovno akcijo na igrišču, in sicer grabljanje listja in pobiranje vej, ki smo jih počistili na velik kup. Tako smo pripravili brlog za ježka, če bi slučajno prišel mimo. In glej ga zlomka, kdo je pokukal iz grma.

 

Strokovna delavka

Angela Štanta

0.0
Zadnja posodobitev: 11 oktober, 2020
jež peka kostanjev

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več