Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Jesen prišla je spet k nam zares….v enoto Kocljeva 4

0 Komentarji
172
20 okt 2020

Vsa narava se odeva v pisane barve in delček te lepote smo prenesli tudi v vrtec. 

Jesenske pesmi, jesenska tržnica, jesenski plesi in jesenska peka kostanjev je gotovo zaznamovala naš vrtec, enoto Kocljeva 4. Nova situacija je prinesla nekaj novega, vendar je načrtovanje bilo skupno. Vsi stremimo k istemu cilju, povezuje nas skupna nit, skupna vizija. Otroški izdelki krasijo našo hišo, so vredni ogleda, kajti v njih je vloženega veliko otroškega truda, predvsem pa veselja ob ustvarjanju. Otroci po oddelkih upravljajo z naravnim materialom, ga razvrščajo s pincetami, zajemalkami in različnim priborom. Prav tako smo poskusili najrazličnejše jesenske sadne in zelenjavne napitke. Strokovne delavke smo pripravile zanimive jesenske posnetke – siliranje koruze, žetev koruze, delo na polju s traktorji in najrazličnejšimi stroji, žetev lanu, obiranje grozdja, jabolk… Tudi tetka Jesen je letos predstavljala svoje delo, pridelke preko velikega platna. Bilo je zanimivo, zabavno in nekoliko drugače. Otroci imajo to radi. Novi izzivi so zanje in tudi za nas vzgojiteljice prava mala poslastica. 

V naši Enoti se veselimo skupaj z naravo, ki nam ponuja veliko sredstev za igro in sladkih dobrot. Otrokom ni tuja delitev po oddelkih na igrišču. Prav zaradi tega smo lahko pripravili kostanjev piknik z zanimivim glasbeno plesnim dopoldnevom, katerega je z igranjem na harmoniko popestrila naša vodja Sabina Steyer Debeljak. Naj bo takšnih zabavnih dni še in še…

Zapisala Irena Domanjko Seršen, dipl. vzg. 

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Tetka jesen na obisku v enoti Črešnjevci ​JESENSKE DOGODIVŠČINE NA IGRIŠČU »Pust - širokih ust« v enoti Kocljeva 4 Obisk tetke JESENI in palčka POHAJALČKA v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona, Enota K4 POLETJE V ODDELKIH PRVEGA STAROSTNEGA OBDOBJA ENOTE KOCLJEVA 2 TETKA JESEN NA OBISKU Jesenski orientacijski pohod jasličnih oddelkov enote Kocljeva 2 Jesensko druženje ob peki kostanjev OBISKALA NAS JE TETKA JESEN ŽUPAN OBČINE GORNJA RADGONA OBISKAL ENOTO VRTCA NEGOVA
jesen jesenska tržnica peka kostanjev

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več