Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

​Jesen je potrkala tudi na vrata vrtca

0 Komentarji
275
27 sep 2022

Ko smo se prebudili v prvo jesensko jutro, smo vedeli, da bo dan poln presenečenj. No, pravzaprav pisano odet v tople barve, kot to zna narediti le narava jeseni. A doživetja so tista, ki naredijo dan. S polnima košarama jesenskih plodov sta letos enoto Kocljeva 2 obiskali kar dve »tetki jeseni«, ki sta se selili iz terase na teraso polni zabavnih presenečenj. Ena s kitaro in meglo, ki se je vlekla za njo, druga pa s presenečenjem na starih »garah«. Kup jesenske slame, stisnjen v balo, z nekaj trendovskimi dodatki pa mali Minion. Kako se je znašel tukaj s tetama? To je zgodba za cele tri dni, zato raje izdamo, da imamo čisto svojo jesensko pesem o megli in da nam znane otroške pesmice o jeseni niso prav nič tuje. Glavne značilnosti jeseni imajo otroci v malih prstih, zato smo priložnost kot tako začinili z malo humorja, glasnim petjem in rajanjem. No, pa še »bratvo« smo imeli ta dan. Juhuhu!

 

Zapisala: Tadeja Štuhec, dipl. vzg. 

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: ​JESENSKO DRUŽENJE S STARŠI IZ VRTCA MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA, ENOTA ČREŠNJEVCI ​TRADICIONALNO KOLESARJENJE OTROK, STARŠEV IN ZAPOSLENIH VRTCA ​TETKA JESEN JE PRIŠLA V ENOTO VRTCA ČREŠNJEVCI ​Sodelovanje vrtca s sejmom AGRA ​»Akcijo Deželak Junak podpiramo tudi zaposleni Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona.« ​PLESNA SKUPINA VRTCA NA REGIJSKEM SREČANJU OTROŠKIH PLESNIH SKUPIN – PLESNE VIZIJE 2023 ​»Naj tudi na vašem oknu zažari srce« ​STROKOVNE DELAVKE NAŠEGA VRTCA PREJELE PRIZNANJA DRUŠTVA PEDAGOGOV DR. ANTONA TRSTENJAKA ​Jesenska trgatev v Enoti Kocljeva 4 ​Projekt društva Sobivanje, Varno v vrtec in šolo, tudi v oddelkih 1. starostnega obdobja
jesen jesenski plodovi kitara tetka

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več