Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Izlet otrok s turističnim vlakcem

0 Komentarji
1157
29 maj 2016

IZLET OTROK VRTCA MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA S TURISTIČNIM VLAKOM RADGONSKIH GORIC

V sredo, 18.5.2016 smo se otroci iz oddelkov 3-4let in 4-5 let iz enote Kocljeva 4 Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona,s strokovnimi delavkami odpravili na izlet s turističnim vlakom Radgonskih goric. Ogledali smo si okolico Gornje Radgone. Otroci so tako doživeli utrip mesta nekoliko drugače. Ustavili smo se pred kletjo Radgonskih goric, kjer so otroci pojedli malico iz nahrbtnika. Gostitelja, gospa Klavdija Topolovec in gospod Sandi Brumen, sta pripravila otrokom presenečanje, saj sta vse otroke pogostila s sladoledom. Popeljala sta nas tudi na krajši ogled njihove kleti. Otroci so bili navdušeni nad velikostjo sodov v katerih hranijo vino.Z nami je bil tudi hišnik Miran, ki je prijetno druženje popestril z zvoki harmonike, ob katerih so otroci zapeli in zaplesali.

                                                                                     Petra Lehko, dipl.vzg.

Petra L.

0.0
Zadnja posodobitev: 13 februar, 2017
Sorodne Novice: REDNI LETNI VPIS PREDŠOLSKIH OTROK ZA ŠOLSKO LETO 2021/22 Obvestilo o rednem letnem vpisu predšolskih otrok Obvestilo o preklicu nujnega varstva otrok Redni letni vpis predšolskih otrok za šolsko leto 2020/21 GLASUJTE ZA PLES PIKAPOKA NAŠIH OTROK POSEBEN DOGODEK V TEDNU OTROKA Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka Vabilo na predavanje Otrok in digitalna tehnologija SPOZNAVANJE INTEGRITETE ZA OTROKE V VRTCIH Adventne delavnice za otroke v Cvetličarni Mirjana
izlet turistični vlak

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več