Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Informacije o odprtju enot vrtcev med prazničnimi dnevi

0 Komentarji
14930
21 dec 2018

Želimo vam mirne praznike.

Enota Negova. Obvestilo so lahko ogledate na tej povezavi.  Obvestilo Negova

Enota Gornja Radgona. Obvestilo so lahko ogledate na tej povezavi Obvestilo GR

Enota Črešnjevci. Obvestilo so lahko ogledate na tej povezavi Obvestilo črešnjevci

0.0
Zadnja posodobitev: petek 21 december 2018 10:45
Sorodne Novice: Jesen prišla je spet k nam zares….v enoto Kocljeva 4 Tetka jesen na obisku v enoti Črešnjevci Obvestilo - zaprte bodo vse enote Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona »Pust - širokih ust« v enoti Kocljeva 4 Zgodnje jutranje ure v prazničnem decembru enota K2 Tradicionalni zajtrk v enoti Črešnjevci PRIKAZ SODELOVANJA Z DISPEČERJI, REŠEVALCI IN GASILCI V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA, ENOTA ČR PRAVLJIČNO OBARVAN DAN V NAŠI ENOTI K4 Otroci enote Črešnjevci na državnem srečanju otroških plesnih skupin Obisk tetke JESENI in palčka POHAJALČKA v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona, Enota K4
enote informacije prazniki

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več