Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Informacije o odprtju enot vrtcev med prazničnimi dnevi

0 Komentarji
14842
21 dec 2018

Želimo vam mirne praznike.

Enota Negova. Obvestilo so lahko ogledate na tej povezavi.  Obvestilo Negova

Enota Gornja Radgona. Obvestilo so lahko ogledate na tej povezavi Obvestilo GR

Enota Črešnjevci. Obvestilo so lahko ogledate na tej povezavi Obvestilo črešnjevci

0.0
Zadnja posodobitev: petek 21 december 2018 10:45
Sorodne Novice: ZGODNJE JUTRANJE URE V PRAZNIČNEM DECEMBRU ENOTE K2 Tradicionalni zajtrk v enoti Črešnjevci PRIKAZ SODELOVANJA Z DISPEČERJI, REŠEVALCI IN GASILCI V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA, ENOTA ČR PRAVLJIČNO OBARVAN DAN V NAŠI ENOTI K4 Otroci enote Črešnjevci na državnem srečanju otroških plesnih skupin Obisk tetke JESENI in palčka POHAJALČKA v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona, Enota K4 POLETJE V ODDELKIH PRVEGA STAROSTNEGA OBDOBJA ENOTE KOCLJEVA 2 INFORMACIJE O OBDELAVI OSEBNIH PODATKOV ZA POSAMEZNIKE TEDEN OTROKA V ENOTI NEGOVA IGRALNE URICE V ENOTI NEGOVA
informacije enote prazniki

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..



Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več