Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Igralne urice za dojenčke v mesecu decembru

0 Komentarji
407
05 dec 2017

Vljudno vabljeni na igralne urice za dojenčke... več najdete tukaj

0.0
Zadnja posodobitev: torek 05 december 2017 13:19
Sorodne Novice: Dogodki v mesecu februarju Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu februarju Zgodnje jutranje ure v prazničnem decembru enota K2 Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka Igralne urice za dojenčke v novembru odpadejo Igralne urice za dojenčke v oktobru Cicibanove igralne urice v tednu otroka Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu aprilu OBVESTILO: Igralne urice za novince v Gornji Radgoni IGRALNE URICE V ENOTI NEGOVA
igralne urice za dojenčke vrtec manka golarja

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več