Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Igralne urice za dojenčke 2023

0 Komentarji
40
20 feb 2023

Vljudno vabljeni na igralne urice za dojenčke.

0.0
Zadnja posodobitev: 20 februar, 2023
Sorodne Novice: ​EKO PUST V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA 2023 Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu februarju Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka Igralne urice za dojenčke v novembru odpadejo Igralne urice za dojenčke v oktobru Cicibanove igralne urice v tednu otroka Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu aprilu OBVESTILO: Igralne urice za novince v Gornji Radgoni IGRALNE URICE V ENOTI NEGOVA Vabilo na igralne urice za dojenčke v februarju 2018
igralne urice za dojenčke

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več