Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

IGRALNE URICE V ENOTI NEGOVA

0 Komentarji
2614
07 mar 2018

IGRALNE URICE V ENOTI NEGOVA

Danes, v sredo, 7.3.2018 so v naši Enoti, enoti Negova potekale igralne urice. Le te so  namenjene otrokom, ki ne obiskujejo našega vrtca in se bodo v prihodnje vanj vpisali. Otroci so si imeli moč ogledati lutkovno predstavo Trije prašički vzgojiteljic Vanje, Nuše, Emanuele in Dolores. Z dopoldansko obliko druženja spodbujamo otroke k spoznavanju in druženju z novimi prijatelji, skupni igri, ustvarjanju, prepevanju in rajanju. Igralne urice omogočajo otrokom možnost za druženje, spoznavanje prostora vrtca, vzgojiteljic, možnost za pridobivanje informacij… Le te so tudi odličen način uvajanja otrok v vrtec. Otrok se v novo okolje in med nove ljudi vključuje postopno in prijazno. Vesela sem velikega obiska otrok in njihovih staršev na naši Enoti. 

Zapisala: Irena Domanjko Seršen, vodja Enote Negova

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: ​Zaključno srečanje s starši v skupini 1–2 let v Enoti K2 Tetka jesen na obisku v enoti Črešnjevci »Pust - širokih ust« v enoti Kocljeva 4 Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu februarju Tradicionalni zajtrk v enoti Črešnjevci PRAVLJIČNO OBARVAN DAN V NAŠI ENOTI K4 Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka Igralne urice za dojenčke v novembru odpadejo Igralne urice za dojenčke v oktobru Cicibanove igralne urice v tednu otroka
druženje igra

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več