Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

#GoBlue, 20. november 2019

0 Komentarji
162
11 dec 2019

Letos mineva 30 let od sprejetja Konvencije o otrokovih pravicah. Ta dan praznujemo svetovni dan otrok, ki smo ga obeležili tudi v enoti K2. Starše smo obvestili, ko se je bližal ta pomemben dan, zato je bilo veliko otrok oblečenih v modra oblačila, saj ta dan simbolizira modra barva. 

V oddelkih 2. starostnega obdobja smo se pogovarjali o otrokovih pravicah in jih tudi spoznavali. Na oglasnih deskah so nastale prave razstave na to temo v znamenju modre barve. Razgibavali smo se s pomočjo modrih balonov in opazovali svet skozi modro barvo. V oddelkih 1. starostnega obdobja smo ustvarjali z modro barvo, se fotografirali in jo nato prepoznavali. V galeriji najdete nekaj nastalih fotografij. 

Nuša Mencigar Matiš 

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: POMURSKO SREČANJE PLESNIH SKUPIN: » MIGAM – GIBALNICA 2019« Raziskujemo senzoriko 2019 Redni letni vpis za šolsko leto 2019-2020
dan modro otrok svetovni

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več