Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

FIT kolesarjenje otrok, staršev in zaposlenih

0 Komentarji
586
25 sep 2017

Bližnjica do članka

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: REDNI LETNI VPIS PREDŠOLSKIH OTROK ZA ŠOLSKO LETO 2021/22 Obvestilo o rednem letnem vpisu predšolskih otrok Obvestilo o preklicu nujnega varstva otrok Redni letni vpis predšolskih otrok za šolsko leto 2020/21 GLASUJTE ZA PLES PIKAPOKA NAŠIH OTROK POSEBEN DOGODEK V TEDNU OTROKA Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka FIT KOLESARJENJE – OTROCI, STARŠI IN ZAPOSLENI VRTCA KOLESARIMO SKUPAJ Vabilo na predavanje Otrok in digitalna tehnologija SPOZNAVANJE INTEGRITETE ZA OTROKE V VRTCIH
FIT kolesarjenje otrok staršev in zaposlenih

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več