Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

FIT KOLESARJENJE – OTROCI, STARŠI IN ZAPOSLENI VRTCA KOLESARIMO SKUPAJ

0 Komentarji
531
30 sep 2019

Vožnja je potekala od vrtca proti Športno rekreacijskemu centru Trate, mimo Doma starejših občanov in nazaj do vrtca. Za varnost na progi so poskrbeli policisti, gasilci, reševalci in kolesarji kolesarskega kluba Kose Radenci. Na ogled so bili policijsko, gasilsko in reševalno vozilo. Otroci prvega starostnega obdobja, pa so imeli tudi možnost igre na pripravljenem poligonu.


0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: PREDSTAVITEV VRTCA NA SEJMU ALTERMED V CELJU V NARAVNEM OKOLJU VRTCA Virtualna praznična zgodba Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona ​Zaključno srečanje s starši v skupini 1–2 let v Enoti K2 Obvestilo - zaprte bodo vse enote Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Obvestilo o izrednih razmerah - ZAPRTJE VRTCA Otroci enote Črešnjevci na državnem srečanju otroških plesnih skupin OKOLJSKI PREGLED VRTCA V OKVIRU PROGRAMA EKOŠOLA NA OBMOČNI REVIJI NASTOPILI DVE FOLKLORNI SKUPINI NAŠEGA VRTCA Nastop ​vokalne skupine Violinke z instrumentalisti Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona
kolesarjenje otroci starši zaposleni

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več