Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

EVROPSKI TEDEN MOBILNOSTI: TRAJNOSTNO POVEZANI

0 Komentarji
116
14 okt 2022

V Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona smo obeležili evropski teden mobilnosti z naslovom: trajnostno povezani. Ob finančni podpori občine smo izvedli prometno akcijo kolesarčki za najstarejše otroke vrtca, izvedli množični tek v parku, v vrtec prišli peš ali s kolesom. 

V torek smo izvedli FIT kolesarjenje - otroci, starši in zaposleni vrtca kolesarimo skupaj. S tem smo želeli, da bi kolo postalo naše pogostejše prevozno sredstvo ter priložnost za ohranjanje narave in spodbujanje trajnostnega razvoja. Pri sami izvedbi so nam pomagali  kolesarji iz kolesarske sekcije Radenci, Prostovoljno gasilsko društvo Gornja Radgona, Policijska postaja Gornja Radgona, Zdravstveni dom z reševalnim vozilom in Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu.

V okviru tega, pa smo izvedli še simbolično odprtje skupnega izdelka- TABLE OB MOTORIČNEM PARKU, ki je nastajal v lanskem šolskem letu v oddelku 5-6 letnih otrok.

Zapisala: Nataša Benko, dipl. vzg. 


0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: SKUPAJ SE IMAMO DOBRO – TEDEN OTROKA TEDEN OTROKA V ENOTI NEGOVA Teden kulture Teden mobilnosti
kolesarjenje teden mobilnosti

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več