Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Enoto Negova je obiskal policist

0 Komentarji
822
06 okt 2016

POLICIST NA OBISKU
Sončen ponedeljkov dan nam je s svojim obiskom dodatno popestril policist g. Zvonko Budja iz Policijske postaje Gornja Radgona, ki je obiskal Enoto Negova. Veliko nam je povedal o varni hoji po cesti, predstavil zakaj se uporablja solzivec, loparček stop, palica, najbolj pogumnim pa je nadel lisice. Skrbno je varoval mali ključek, s katerim je osvobodil vklenjene otroke. Najbolj zanimiv je bil ogled policijskega avtomobila. Spoznali smo, kako s pomočjo »ježa« zaustavijo pobegle voznike, pogledali skozi radarsko napravo in se seznanili, kako je narejen neprebojni jopič in kdaj ga policisti uporabljajo.Za piko na i so se nekateri otroci opogumili in policistu dovolili, da jih je za kratek čas zaprl v popolnoma zatemnjen in skrbno varovan prostor v zadnjem delu policijskega kombija, v katerem na policijsko postajo prepeljejo nasilne osebe. Moramo priznati, da ni ravno zabavno biti zaprt v tem prostoru. V pozdrav nam je g. Budja še zapiskal s policijsko sireno in pomežiknil z modrimi lučmi. Prav tako smo se skupaj odpravili na sprehod po kraju.Za obisk in zanimivo predstavitev se mu iskreno zahvaljujemo.
Zapisala Irena Domanjko Seršen, dipl. vzg.

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 13 februar 2017 15:29
Sorodne Novice: Jesen prišla je spet k nam zares….v enoto Kocljeva 4 TEDEN OTROKA V ENOTI NEGOVA IGRALNE URICE V ENOTI NEGOVA ZANIMIV OBISK V ENOTI NEGOVA Obiskali smo gasilce Kostanjev piknik s športno gibalnimi nalogami v Enoti Negova OBISKALA NAS JE TETKA JESEN Obisk policista Simona Šipka v naši Enoti Z vlakom radgonskih goric smo obiskali turistično kmetijo Roškar Članek Slovenija/Gornja Radgona/Negova ima srce
lisice policist sirena varna hoja

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več