Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

ENOTA K2 JE POSLALA PISMO ENOTI NEGOVA

0 Komentarji
623
23 mar 2017

ENOTA K2 JE POSLALA PISMO ENOTI NEGOVA

Med počitnicami pred pustom je v našo skupino, rdečo igralnico v Gornji Radgoni na Kocljevi 2, prišla vzgojiteljica Darja iz enote Negova. Ob pogovoru  z njo so otroci prišli do ideje, da bi njenim otrokom v enoti Negova pripravili darila. Bližal se je pust in z otroki smo sklenili, da je najbolje pripraviti uporabno darilo, ki ga lahko uporabijo ob pustnem praznovanju. Otroci so za darila pripravili glasbene kastanjete. Zaželeli so si videti, kako bodo Darjini otroci zadovoljni z darilom in so predlagali, da se njeni otroci z njimi fotografirajo. Ob razmišljanju kako bi to otrokom sporočili, so se otroci domislili, da jim napišemo pismo. Seveda to ni bilo navadno pismo. V sklopu našega pet stopenjskega načrtovanja in izbrano temo o filmu smo pismo napisali na filmski trak. Besedilo so pripovedovali otroci in zapisali smo naslednje.

»Dragi otroci, pošiljamo vam darila, ki vam bodo zagotovo všeč. Če se boste kregali pa pomislite, kako bi bilo, če bi vam kdo kaj vzel in se pobotajte. Z vzgojiteljico Darjo smo se fajn meli. Kdaj še naj pride k nam. Hvala. Pridi nas obiskat. Prosim pošljite nam fotografijo vas kako ste bili pridni. Dragi otroci iz Negove fotografirajte se. Pozdravljamo vas otroci in vzgojiteljici skupine Nataše in Martine.«

Sedaj so otroci v pričakovanju povratnega pisma s fotografijami.

Zapisala: Martina Berič, dipl. vzg.


0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Tetka jesen na obisku v enoti Črešnjevci »Pust - širokih ust« v enoti Kocljeva 4 Zgodnje jutranje ure v prazničnem decembru enota K2 Tradicionalni zajtrk v enoti Črešnjevci PRIKAZ SODELOVANJA Z DISPEČERJI, REŠEVALCI IN GASILCI V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA, ENOTA ČR PRAVLJIČNO OBARVAN DAN V NAŠI ENOTI K4 Obisk tetke JESENI in palčka POHAJALČKA v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona, Enota K4 TEDEN OTROKA V ENOTI NEGOVA IGRALNE URICE V ENOTI NEGOVA Tradicionalni pust in eko pust v naši enoti
darilo Pismo Pust

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več