Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Dogodki, ki so popestrili praznični december v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona

0 Komentarji
568
16 jan 2017

Na povezavi je članek vzgojteljice Darje Veinger iz enote Negova. 

bližnjica

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 13 februar 2017 15:35
Sorodne Novice: Poskočni muzikanti in Pikapolonica na obisku v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona PRIKAZ SODELOVANJA Z DISPEČERJI, REŠEVALCI IN GASILCI V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA, ENOTA ČR Obisk tetke JESENI in palčka POHAJALČKA v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona, Enota K4 Informacije o odprtju enot vrtcev med prazničnimi dnevi Vabilo na razstavo fotografij "Počutje v vrtcu in "Počutje v mestu" Nastop ​vokalne skupine Violinke z instrumentalisti Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Celoletna vsebina -Zdravje v vrtcu Bansi v Vrtcu Manka Golarja Članek Slovenija/Gornja Radgona/Negova ima srce ŽUPAN OBČINE GORNJA RADGONA OBISKAL ENOTO VRTCA NEGOVA
vrtec manka golarja dogajanje december

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več