Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Dobitniki nagrade

0 Komentarji
250
21 feb 2020

V okviru ustvarjalno-trajnostnega natečaja podjetja Hofer »Moj Nasmeškotek«, v katerem smo sodelovali tudi otroci oddelka 4–5 let z vzgojiteljicami Vanjo Fišinger, Marijo Maruško in Nušo Ajlec, smo si po mnenju žirije zaslužili eno od štirih glavnih nagrad. 

Ob paketu izbranih izdelkov HOFER smo se razveselili še ročno izdelane blazine, ki je po naši likovni predlogi izdelana iz doniranih oblačil. Najbolj veseli pa smo izleta v Minicity Ljubljana, na katerega se bomo odpravili v mesecu maju, natančneje 6. 5. 2020. 

Zapisala: Vanja Fišinger, dipl. vzg.

0.0
Zadnja posodobitev: petek 21 februar 2020 13:58
Sorodne Novice: DOBITNIKI NATEČAJA PRITT
Hofer moj nasmeškotek nagradni natečaj

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več