Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Delavnice v Cvetličarni Mirjana

0 Komentarji
220
08 dec 2019

V soboto, 30. 11. 2019, je v Cvetličarni Mirjana potekala delavnica, ki jo je pripravil naš vrtec. Poudarek delavnice je bil na uporabi naravnega materiala – lesa, iz katerega smo izdelovali božične okraske. Urili smo se v zabijanju žebljev v božične oblike, kamor smo nato navijali prejice različnih barv. Iz lesenih kolutov smo še izdelali Božičke ali unikatne okraske, piko na i pa smo dodali z veliko mero bleščic.

Izvajalki delavnic: Alenka O. Divjak in Ksenja Karlo

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Adventne delavnice za otroke v Cvetličarni Mirjana OTROŠKE USTVARJALNE DELAVNICE V CVETLIČARNI MIRJANA Vabilo na otroške delavnice v cvetličarni Mirjana Otroške delavnice v Cvetličarni Mirjana Peka piškotov - Adventne delavnice v Cvetličarni Mirjana Adventne delavnice v Cvetličarni Mirjana
cvetličarna mirjana delavnice

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več