Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Delavnica – oblikovanje gline

0 Komentarji
345
09 okt 2023

Otroci so se preizkusili v oblikovanju gline. Razdelili so se v dve skupini in začeli z ustvarjanjem.  Spremenili  so se v kiparje in oblikovali glino. V eni delavnici, ki je potekala pod vodstvom gospe Maje iz Mladinskega centra Gornja Radgona so otroci oblikovali glino in naravni material v neko skulpturo, ki so si jo zamislili. Otroci v tej delavnici niso smeli gledati, kar ustvarjajo, zato jim je bilo vse skrito v škatli, v kateri so imeli glino, naravni material. Škatla je imela odprtini za roke. Nastale so zanimive skulpture. Za otroke je to bila neka nova izkušnja. Zanimivo jim je bilo. V drugi delavnici, ki je potekala pod vodstvom gospe Mateje iz Dnevnega centra Vitko so otroci na tleh ustvarjali z glino, čopiči in vodo. Otroci so res uživali in ustvarjali, kar se je videlo na njihovih obrazih in oblačilih.

 

Zapisala: Martina Križanič, dipl. vzg.

 

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
delavnica oblikovanje gline

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več