Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Dedek Mraz v vrtcu

0 Komentarji
2038
15 dec 2015

DANAŠNJI DAN JE BIL GOTOVO EDEN LEPŠIH, KAJTI OBISKAL NAS JE DEDEK MRAZ…

Naš vrtec, vrtec Manka Golarja Gornja Radgona, Enota Negova se je te dni spremenil v toplo izbo, kjer mnogim zastane dih ob prijetni božični pesmi in omamnem vonju pomaranč, cimeta, božičnega čaja ter piškotov, ki smo jih sami spekli. Da bo praznična pravljica popolna, nas je danes dopoldan obiskal še dedek Mraz. V zameno za naše ubrano prepevanje zimzelenih o dedku Mrazu, nas je obdaril z darili, ki so našim malčkom narisala nepozabne nasmehe na njihove obraze. Ogledali smo si tudi lutkovno predstavo Lutkovne skupine Cekinček, pod vodstvom naše vzgojiteljice Katje Potočnik z naslovom  O deklici, ki je prehitro rasla.

Zapisala: Irena Domanjko Seršen, dipl. vzg.

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 13 februar 2017 15:04
Sorodne Novice: Slovenski kulturni praznik v vrtcu Poskočni muzikanti in Pikapolonica na obisku v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona PRIKAZ SODELOVANJA Z DISPEČERJI, REŠEVALCI IN GASILCI V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA, ENOTA ČR Obisk tetke JESENI in palčka POHAJALČKA v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona, Enota K4 Vabilo na razstavo fotografij "Počutje v vrtcu in "Počutje v mestu" Celoletna vsebina -Zdravje v vrtcu Bansi v Vrtcu Manka Golarja SENČNO GLEDALIŠČE V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA Dogodki, ki so popestrili praznični december v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona Obisk Žigove mame - medicinske sestre pri nas v vrtcu
dedek Mraz Lutkovna igrica

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več