Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Članek v revji Vzajemna - Tradicionalni zajtrk

0 Komentarji
662
29 nov 2016

Preberite članek o tradicionalnem slovenskem zajtrku, ki je bil obljavljen v reviji Vzajemna.

bližnjica

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 13 februar 2017 15:34
Sorodne Novice: Tradicionalni zajtrk v enoti Črešnjevci Tradicionalni slovenski zajtrk Tradicionalni pust in eko pust v naši enoti VRTEC V ZNAMENJU TRADICIONALNEGA ZAJTRKA Tradicionalni slovenski zajtrk v 1. starostnem obdobju Slovenski tradicionalni zajtrk Članek Slovenija/Gornja Radgona/Negova ima srce Članek o obisku zaposlenih našega vrtca v slovenskem parlamentu Tradicionalni slovenski zajtrk v naši enoti Tradicionalni slovenski zajtrk tudi pri najmlajših - članek vzgojiteljice M. V.
tradicionalni vrtec manka golarja zajtrk

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več