Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Članek o obisku zaposlenih našega vrtca v slovenskem parlamentu

0 Komentarji
966
15 dec 2016

V soboto, 10. 12. 2016 smo zaposleni Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona obiskali Ljubljano in si ob dnevu odprtih vrat ogledali slovenski parlament. Sprejel nas je predsednik državnega zbora dr. Milan Brglez in z njim smo preživeli lep in zanimiv dopoldan, saj si je vzel tudi čas za sproščen klepet. Ob tej priložnosti mu je ravnateljica vrtca mag. Breda Forjanič predala skromno darilo (koledar, glasbeno zgoščenko), zapele pa so tudi naše Violinke. 

Več o tem na bližnjici

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 13 februar 2017 15:50
Sorodne Novice: Tetka jesen na obisku v enoti Črešnjevci Obvestilo - zaprte bodo vse enote Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Obvestilo o izrednih razmerah - ZAPRTJE VRTCA Poskočni muzikanti in Pikapolonica na obisku v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona FIT KOLESARJENJE – OTROCI, STARŠI IN ZAPOSLENI VRTCA KOLESARIMO SKUPAJ OKOLJSKI PREGLED VRTCA V OKVIRU PROGRAMA EKOŠOLA NA OBMOČNI REVIJI NASTOPILI DVE FOLKLORNI SKUPINI NAŠEGA VRTCA TETKA JESEN NA OBISKU Nastop ​vokalne skupine Violinke z instrumentalisti Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Srebrno priznanje za otroško folklorno skupino vrtca
milan brglez parlament

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več