Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Cicibanove urice v tednu otroka

0 Komentarji
890
22 sep 2017

Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka najdete na tej povezavi

0.0
Zadnja posodobitev: petek 22 september 2017 13:41
Sorodne Novice: Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu februarju POSEBEN DOGODEK V TEDNU OTROKA Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka Igralne urice za dojenčke v novembru odpadejo Igralne urice za dojenčke v oktobru Cicibanove igralne urice v tednu otroka TEDEN OTROKA V ENOTI NEGOVA DEJAVNOSTI V TEDNU OTROKA DEJAVNOSTI V TEDNU OTROKA OD 1.10. - 5.10.2018 PROGRAM DEJAVNOSTI V TEDNU OTROKA OD 1.10. - 5.10.2018
vrtec manka golarja cicibanove urice teden otroka

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več