Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Čebelice so peli tudi otroci iz enote Črešnjevci

0 Komentarji
609
21 nov 2016

Otroci iz enote Črešnjevci so ob Tradicionalnem slovenskem zajtrku zapeli pesem Čebelice. 

bližnjica

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 13 februar 2017 15:33
Sorodne Novice: Tetka jesen na obisku v enoti Črešnjevci Obvestilo - zaprte bodo vse enote Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Tradicionalni zajtrk v enoti Črešnjevci Otroci enote Črešnjevci na državnem srečanju otroških plesnih skupin FIT KOLESARJENJE – OTROCI, STARŠI IN ZAPOSLENI VRTCA KOLESARIMO SKUPAJ POLETJE V ODDELKIH PRVEGA STAROSTNEGA OBDOBJA ENOTE KOCLJEVA 2 Otroci so zapeli Slakovo pesem Čebelice Jesenski orientacijski pohod jasličnih oddelkov enote Kocljeva 2 Spodbujanje čustvene inteligence pri otrocih Malčki enote Negova, so veliki umetniki...
čebelice enota črešnjevci tradicionalni slovenski zajtrk

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več