Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Čebelice so peli tudi otroci iz enote Črešnjevci

0 Komentarji
470
21 nov 2016

Otroci iz enote Črešnjevci so ob Tradicionalnem slovenskem zajtrku zapeli pesem Čebelice. 

bližnjica

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 13 februar 2017 15:33
Sorodne Novice: POLETJE V ODDELKIH PRVEGA STAROSTNEGA OBDOBJA ENOTE KOCLJEVA 2 Otroci so zapeli Slakovo pesem Čebelice Jesenski orientacijski pohod jasličnih oddelkov enote Kocljeva 2 Spodbujanje čustvene inteligence pri otrocih Malčki enote Negova, so veliki umetniki... Likovni natečaj "Bili smo in smo še danes-otroci" Tradicionalni slovenski zajtrk tudi pri najmlajših - članek vzgojiteljice M. V. Ob Tradicionalnem slovenskem zajtrku so otroci zapeli pesem Čebelice PRI NAS UŽIVAMO V KOPELIH Tradicionalni slovenski zajtrk v enoti Črešnjevci
čebelice tradicionalni slovenski zajtrk enota črešnjevci

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več