Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

ČAROVNICE NA POHODU

0 Komentarji
762
01 nov 2016

Čarovnice na pohodu…
Z bliskovito hitrostjo se nam približuje najbolj strašljiva noč v letu. Noč, ko dobijo posebno moč čarovnice, duhovi, netopirji in ostala strašljiva bitja. V minulem tednu, natančneje v četrtek in petek smo tudi mi v enoti Negova počastili tako imenovani Halloween, oziroma noč čarovnic. Cel teden smo se v oddelku 1-2 let pripravljali na ta dva dni. Med vsemi drugimi okraski na to temo (duhci, klobučki, pajki, netopirji,…), smo izdelali tudi vabila, saj smo povabili vse oddelke naše enote na tako imenovano »Čarovniško zabavo«. Na tej zabavi sta nam čarovnici D in S pripravili delavnico kuhanja čarovniškega napitka, pri katerem je imel posebno vlogo čarobni prah. Ker se je potrebno za vsako zabavo urediti, sta otroke čarovnici pripravili tako, da sta jim obraze poslikali z raznimi vzorci, ki so značilni za noč čarovnic. In ja, sledila je čarovniška zabava katera ni minila brez čira čara balonov, pri plesu pa so nam družbo delale tudi metle – kot vsi vemo, prevozna sredstva čarovnic. Otroci so bili navdušeni  nad disko kroglo, ki je dodala poseben čar na čarovniškem plesu. Kot se na vsaki zabavi spodobi, smo se tudi na tej čisto na koncu okrepčali s čarovniškim napitkom  ter posladkali s čarovniškimi piškoti, ki so bili slastni. Kot vse dobre stvari je hitro minila tudi naša čarovniška zabava, čarovnici sta se za leto dni poslovili z obljubo, da se drugo leto spet vidimo.
Zapisala: Darja Vajngerl, dipl. vzg.

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 13 februar 2017 15:30
čarovnica metla napitek

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več