Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Bansi v Vrtcu Manka Golarja

0 Komentarji
713
10 maj 2017

Bansi se je s slontastičnim veseljem odzval na povabilo vrtca Gornja Radgona in Društva Jasa, ki sta v prostorih vrtca pripravila zaključek obsežne in zelo zanimive ter poučne akcije Gornja Radgona ima srce!

Več najdete v povezavi

0.0
Zadnja posodobitev: 10 maj, 2017
Sorodne Novice: Obvestilo - zaprte bodo vse enote Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Slovenski kulturni praznik v vrtcu Poskočni muzikanti in Pikapolonica na obisku v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona PRIKAZ SODELOVANJA Z DISPEČERJI, REŠEVALCI IN GASILCI V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA, ENOTA ČR Obisk tetke JESENI in palčka POHAJALČKA v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona, Enota K4 Vabilo na razstavo fotografij "Počutje v vrtcu in "Počutje v mestu" Nastop ​vokalne skupine Violinke z instrumentalisti Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Celoletna vsebina -Zdravje v vrtcu SENČNO GLEDALIŠČE V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA Dogodki, ki so popestrili praznični december v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona
bansi vrtec manka golarja

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več