Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Adventne delavnice za otroke v Cvetličarni Mirjana

0 Komentarji
307
06 dec 2018

Sodelovanje z okoljem je v našem vrtcu že stalnica. Poleg številnih prireditev v kraju je vrtec, tako kot vsako leto,  sodeloval s cvetličarno Mirjana, kjer je potekalo adventno dvorišče. Dva vikenda zapored so strokovne delavke pripravile ustvarjalne delavnice za otroke, zadišalo je po keksih, ki so jih otroci in vzgojiteljice pekli v priročni pekarni, gostom pa je dve nedelji popestrila popoldne tudi vokalno- instrumentalna skupina našega vrtca -  Violinke z instrumentalisti.

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Delavnice v Cvetličarni Mirjana SPOZNAVANJE INTEGRITETE ZA OTROKE V VRTCIH OTROŠKE USTVARJALNE DELAVNICE V CVETLIČARNI MIRJANA Vabilo na otroške delavnice v cvetličarni Mirjana Otroške delavnice v Cvetličarni Mirjana Peka piškotov - Adventne delavnice v Cvetličarni Mirjana Adventne delavnice v Cvetličarni Mirjana
adventne delavnice cvetličarna mirjana

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več